Наступний Далай-лама з'явиться  в Індії або в Росії

Далай-лама уже знає, де відбудеться його найближче втілення. Це, за його словами, має бути у вільній країні, яких дві - Індія і Росія.

Далай-лама XIV Тенцзін Гятцо вважає, що його найближче втілення відбудеться в Індії або в Росії.

"Наступна реінкарнація Далай-лами повинна з'явитися у вільній країні, швидше за все в Індії, а може бути, в одній з російських республік", - сказав духовний лідер тибетських буддистів на зустрічі з російськими журналістами, яка пройшла в його резиденції в Дхарамсалі (Індія).

За словами Далай-лами, якщо збережеться нинішній стан речей, тобто якщо тибетські буддисти залишаться "біженцями", то, "кажучи логічно, сама мета реінкарнації - в тому, щоб виконувати завдання, намічені колишнім втіленням, але не виконані до кінця". Під цими завданнями мається на увазі відновлення тибетського уряду на чолі з Далай-ламою.

Тибетський духовний лідер знову не виключив можливості появи в майбутньому далай-лами жіночої статі, нагадуючи, що такі прецеденти вже були.

Як зазначив Далай-лама, в основних релігіях, включаючи буддизм, більшість віруючих складають жінки, "а значить, далай-лама-жінка цілком може виявитися більш корисною".

Нагадаємо, раніше Далай-лама заявляв, що планує піти на пенсію, що викликало широкий резонанс, оскільки ця місія пенсії не передбачає.

Читайте також:

Далай-лама пообіцяв піти на пенсію і залишити замість себе дівчинку

Міністр оборони Росії матюками наказав знести церкву

У московському храмі моляться на ікону зі Сталіним

Один з найдавніших монастирів РПЦ звинуватили у катуваннях дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: