Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Настя Рибка передала Дерипасці записи його розмов щодо втручання у вибори США

Раніше вона погрожувала передати матеріали ФБР.

Скандально відома Настя Рибка передала російському олігарху Олегу Дерипасці усі записи його розмов щодо втручання у вибори президента Сполучених Штатів.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Раніше Анастасія Вашукевич обіцяла передати записи розмов Олега Дерипаски з віце-прем'єр-міністром РФ Сергієм Приходьком на яхті агентам ФБР США в обмін на звільнення з в'язниці у Таїланді. 

Наразі Рибка заявила, що віддала всі записи Дерипасці, в обмін на що він обіцяв "дещо для неї зробити". Проте дівчина не розповіла, що буде, якщо олігарх не виконає обіцянки. Вона також не повідомила, чи є у неї копії записів.

ВідеоОлег Дерипаска відсудив у Насті Рибки та її сутенера мільйон рублів

Судді визнали дівчину винною в оприлюдненні інформації про особисте життя Дерипаски без його відома. Рибка розповіла подробиці своїх стосунків з олігархом, подорожей на його яхті та про гостей російського бізнесмена. Завдяки цьому вдалося пов’язати Дерипаску з політконсультантом Полом Манафортом та довести кремлівський вплив на американські вибори.

Олег Дерипаска відсудив у Насті Рибки та її сутенера мільйон рублів

Нагадаємо, Настя Рибка разом зі своїми товаришами перебуває під вартою у Таїланді за звинуваченням в організації проституції. 

Вибір редакції