НАТО називає неприйнятним розміщення баз РФ в Абхазії і Південній Осетії

Плани Росії розмістити військові бази на території Абхазії і Південної Осетії незрозумілі для НАТО.

Плани Росії розмістити військові бази на території Абхазії і Південної Осетії є неприйнятними для НАТО, заявив у вівторок офіційний представник Альянсу Джеймс Аппатурай.

Російські військові бази чисельністю 3700 людей кожна будуть створені в Абхазії, в районному місті Гудаута на заході республіки, і в Південній Осетії - в столичному Цхінвалі і районному селищі Джава.

За словами Аппатурая, наміри Росії, можливо, обговорять міністри оборони країн-членів НАТО і Грузії в ході майбутнього 20 лютого в Кракові засіданні Комісії Грузія-НАТО.

Не "можна виключити дискусію у зв'язку з російськими планами розміщення військових баз в Абхазії і Південній Осетії", - сказав Аппатурай журналістам в Брюсселі.

Він чекає, що міністри НАТО висловляться на підтримку територіальної цілісності і заявлять "про неприйнятність розміщення" російських військових баз на території Грузії.
За словами Аппатурая, ці плани Росії, які вона має намір реалізувати проти волі Грузії, союзники розглядують як порушення територіальної цілісності цієї республіки і виражають стурбованість із цього приводу.

Засідання Комісії Грузія-НАТО, в ході якого також "обговорюватиметься допомога НАТО Грузії з моменту серпневих подій", відбудеться в рамках зустрічі міністрів оборони країн НАТО 19-20 лютого в Кракові.

Читайте також:
Грузія виставила на аукціон ліцензію на "Боржомі"
ООН залишилась в Абхазії на чотири місяці
Саакашвілі: Абхазія і Південна Осетія повернуться мирно у склад Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: