НАТО не буде втручатись у палестино-ізраїльський конфлікт

НАТО не має наміру посилати миротворців до району палестино-ізраїльського конфлікту.

НАТО не має наміру посилати миротворців до району палестино-ізраїльського конфлікту. Про це сьогодні повідомив генеральний секретар Альянсу Яп де Хооп Схеффер. Він уточнив, що говорити про миротворчу місію в регіоні можна буде тільки після того, як обидві сторони (Ізраїль і сектор Газа) підпишуть мирну угоду, прийняту обома сторонами і схвалену НАТО, передає Associated Press.

У той же час генсек Альянсу вважає, що "до цього ще далеко".

Ізраїль сьогодні приступив до відправки додаткових військових підрозділів до району сектору Газа. Частина додаткових збройних сил вже знаходиться на території ведення операції, проте не уточнюється, чи почалася чергова фаза військових дій.

Нагадаємо, військова операція Ізраїлю проти радикального руху "Хамас" у секторі Газа триває вже більше двох тижнів. У ході її, за останніми даними, загинули близько 820 палестинців, більше 3,5 тис. отримали поранення, причому більшість з постраждалих - мирні жителі. Ізраїль втратив 13 людей вбитими, з них 10 - військовослужбовці.

Рада Безпеки ООН 9 січня прийняла резолюцію, засуджуючу насильство в секторі Газа і околицях. Резолюція під номером 1860 була прийнята через два тижні після початку ізраїльської військової операції проти "Хамас" 14 голосами "за" і 1, що утримався (США). Рада Безпеки закликала сторони негайно припинити насильство, а після припинення вогню - вивести ізраїльські війська із сектору Газа. Ізраїль відкинув дану резолюцію і продовжив бомбити палестинські території.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: