Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після заяви Путіна НАТО не хоче нової "холодної війни" та гонки озброєнь - Столтенберг

Альянс не вдається до дзеркальних дій у відповідь на кроки з боку РФ.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг відповів на заяви президента РФ Володимира Путіна щодо створення нового ядерного потенціалу.

Про це повідомляє Reuters.

"Захід уже відповідає на агресивну поведінку Росії, складовою якої є і модернізація Москвою ядерних арсеналів та розробка нових видів озброєнь", - зауважив Столтенберг.

"Промова президента РФ Володимира Путіна вписується в лінію поведінки Росії останніх років щодо розробки нових озброєнь та застосування сили проти України, а тому НАТО здійснює найпотужніше посилення нашої колективної безпеки з часів "холодної війни", - додав генсек НАТО.

Але Столтенберг висловив сподівання, що цього разу вдасться уникнути нової гонки озброєнь між РФ та країнами Заходу.

ВідеоПутін сподівається подружитися із Заходом з допомогою ядерного кийка

Президент РФ напередодні зробив анонс свого чергового президентського терміну. Головним конкурентом чи то ворогом назвав США, погрожував атомними бомбами і ракетами за допомогою дешевої графіки російських ноу-хау. США у відповідь подовжили санкції проти Росії ще на рік.

Путін сподівається подружитися із Заходом з допомогою ядерного кийка

"НАТО не хоче нової "холодної війни". Ми не хочемо нової гонки озброєнь. Альянс не вдається до дзеркальних дій у відповідь на кроки з боку Росії за принципом "ракету на ракету, зброю на зброю", - резюмував він.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін під час промови перед Федеральними зборами 1 березня розповів про розробку нового озброєння, яке, за його словами, не має аналогів у світі, і недвозначно пригрозив Заходу готовністю застосувати ядерну зброю. Чим Путін лякав світ – читайте в огляді на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції