НАТО не вважає Росію ворогом, але все бачить – Столтенберг

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генсек Альянсу впевнений, що спільна безпека для Заходу дуже актуальна.

Система спільної безпеки для країн Організації Північноатлантичного договору дуже актуальна на тлі агресивної поведінки Російської Федерації. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

"Ми не створюємо список ворогів. Ми не вважаємо Росію ворогом", - запевнив він. Однак додав, що це не означає заплющування очей на агресію РФ. "Що ми бачимо відносно Росії, це те, що вона застосувала військову силу проти сусіда, України", - наголосив генсек Альянсу.

Столтенберг при цьому запевнив, що НАТО намагатиметься діяти діалогом там, де це можливо. "Ми завжди намагаємося покращити відносини. Ми не ділимо світ на ворогів і друзів", - наголосив керівник військового блоку. При цьому генсек додав, що в нинішній "непередбачуваний" момент такий сильний інститут, як Альянс, необхідний для безпеки Заходу.

Як повідомлялося, агресивні дії Росії й міжнародний тероризм залишаються серйозними і головними загрозами безпеці країн-членів НАТО, але при цьому Альянс готовий до співпраці з Росією – про це йдеться в підсумковій заяві, яку ухвалили 4 грудня на саміті в Лондоні. Перед тим Столтенберг зауважив, що Україна і Грузія обов’язково будуть членами НАТО, хоч чіткі терміни цього поки невідомі.

Відео Протидія російській агресії разом: на саміті НАТО вдалося ухвалити спільну декларацію

У Лондоні завершився саміт НАТО й лідерам Альянсу, попри суперечки, таки вдалося ухвалити спільну декларацію. Під кінець саміту Туреччина таки не стала блокувати план захисту країн Балтії та Польщі на випадок російської агресії.  

Протидія російській агресії разом: на саміті НАТО вдалося ухвалити спільну декларацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції