НАТО обирає цілі в Лівії за допомогою Twitter

Військові НАТО розповіли, що цілі у Лівії вони обирають за допомогою твіттера.

Військові НАТО визнали, що використовують записи в сервісі мікроблогінгу Twitter для виявлення цілей у Лівії.

Повідомлення з Twitter, що являють потенційний інтерес для розвідки, потрапляють в загальну базу даних, потім аналізуються, перевіряються на достовірність, і, залежно від результату перевірки, беруться на озброєння, пише газета Guardian з посиланням на натовських військових.

"Ми збираємо всю доступну інформацію, яку можемо знайти у відкритих джерелах. Нам необхідно зрозуміти логіку Каддафі, який, як нам здається зараз, абсолютно хаотично переміщається країною, ховаючись то в школах, то в бібліотеках", - заявив офіційний представник НАТО.

"Звичайно, ми користуємося не тільки Twitter'ом. Крім того, вся інформація, яка надходить до нас, ретельно аналізується", - додав військовий.

У НАТО зазначають, що серйозною проблемою є відсутність власних агентів у Лівії, через що неможливо скласти повну картину того, що відбувається в країні.

Крім того, не виключено, що прихильники Каддафі можуть поширювати через Twitter завідомо неправдиву інформацію, підсумував військовий.

Нагадаємо, 1 червня НАТО продовжило операцію проти режиму Муаммара Каддафі як мінімум до кінця вересня. У травні командування Альянсу оголосило, що коаліція приступила до виконання другої фази військової операції в Лівії, в ході якої основною метою союзників стануть командні пункти сил Каддафі.

Тим часом лідер лівійської революції Муаммар Каддафі на зустрічі з главою ФІДЕ Кірсаном Ілюмжиновим повідомив, що готовий до негайних переговорів з НАТО та представниками Бенгазі про майбутнє Лівії, але залишати свою країну не має наміру.

Читайте також:

Каддафі запропонував провести в Лівії вибори

У Білому домі заявили, що Обама має право на війну в Лівії

Лівійські повстанці розпочали масштабний наступ на місто Брега

Каддафі за партією в шахи розповів, чому ніколи не покине Лівію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: