Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАТО облаштує бази швидкого реагування у чотирьох європейських країнах

Альянс укріплює свої позиції на Східному рубежі.

Північно-Атлантичний Альянс зміцнює свої ресурси на Східному рубежі, щоб надійно захистити території країн-партнерів, повідомляє "Спецкор".

Військові бази швидкого реагування планують обладнати у Польщі, Литві, Латвії та Естонії. Розташування матимуть достатню кількість сучасної зброї, військової техніки та продовольства. Мета - забезпечення бойових підрозділів НАТО у випадку російського вторгнення.

Одну із таких баз планують створити у польському місті Щецині. Остаточне рішення буде ухвалено на вересневому саміті альянсу в Уельсі.

Генерали альянсу, аналізуючи всі наявні обставини, не приховують, що готуються до можливого розширення збройного конфлікту на українському Сході .

"Ми дислокували чотири повітрянодесантні військові одиниці у Латвії, Литві, Польщі та Естонії, щоб гарантувати безпеку країн-партнерів. Розпочали також навчання із залученням важкої бронетехніки. Ми будемо проводити маневри із нашими партнерами по альянсу у Східній та Центральній Європі. Словом, ідеться про системну підготовку відповідної та належної імовірної реакції", - заявляють в Альянсі.

Нагадаємо, президент Молдови Ніколає Тімофті заявив, що Росія грубо порушує суверенітет республіки і її статус нейтралітету.

ВідеоНАТО укріплює позиції через загрозу з Росії

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції