НАТО починає перекидати свій батальйон до Естонії і незабаром випробує там винищувачі

Дата публікації
НАТО починає перекидати свій батальйон до Естонії і незабаром випробує там винищувачі

Reuters

Загалом НАТО перекине близько 1200 військових.

Бойова батальйонна група НАТО протягом прийдешніх шести тижнів почне переміщення в Естонію з особовим складом, озброєнням і матеріально-технічним забезпеченням.

Про це в неділю, 5 березня, повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на прес-службу естонського міністерства оборони.

"Естонія готова до прийому союзників. Уже в травні бойова батальйонна група союзників у складі 1-ї піхотної бригади Сил оборони Естонії візьме участь в великих навчаннях збройних сил "Весняний шторм", — заявив міністр оборони Естонії Маргус Цахкна (Margus Tsahkna), якого цитує прес-служба.

Крім того, вже наступного тижня літаки НАТО, які базуються в Естонії на авіабазі Емарі, будуть відпрацьовувати польоти над територією країни.

Винищувачі Німеччини Eurofighter у вівторок і в четвер будуть здійснювати польоти парами на низьких висотах (не нижче 500 футів або 152 метри) далеко від населених пунктів і в першій половині дня.

Рішення про розміщення військ союзників в Латвії, Литві, Естонії та Польщі було ухвалено на саміті НАТО в Варшаві в червні минулого року.

Очолить міжнародний батальйон в Естонії Великобританія, в його складі будуть також частини з Франції та Данії — всього близько 1200 військовослужбовців.

Нагадаємо, федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Анексія Криму Росією зробила НАТО надзвичайно важливим у Європі. Відтак вона закликала альянс посилити свій східний фланг у зв'язку з окупацією Криму Росією

Моніторинг Чорного моря та кіберзахист: завершилося засідання міністрів оборони членів НАТО

Моніторинг Чорного моря та кіберзахист: завершилося засідання міністрів оборони членів НАТО

Наступна публікація