Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАТО розпочинає переговори з однією з європейських країн про вступ до Альянсу

Альянс готовий до розширення за рахунок інших країн.

У своїй декларації за підсумками саміту в Брюсселі НАТО заявило, що готове розпочати переговори з Македонією про вступ цієї країни до Альянсу.

В Альянсі наголошують, що розширення кількості країн-членів НАТО посилює колективну безпеку та безпеку всього євроатлантичного регіону.

"Євроатлантична інтеграція розвиває демократичні цінності, реформи та повагу до верховенства права. Вхідні двері НАТО відкриті для всіх європейських демократій, які поділяють цінність нашого Альянсу, які готові та здатні взяти на себе зобов'язання та зобов'язання членства, які здатні дотримуватися принципів Договору та включення яких може сприяти безпеці Північноатлантичного простору", - ідеться в декларації.

У НАТО зазначили, що готові прийняти до організації й інші країни, якщо вони впроваджуватимуть необхідні реформи та ухвалять рішення для підготовки до членства.

В НАТО сподіваються, що вступ відбудеться вже після того, як Македонія остаточно узгодить офіційну назву своєї країни. Зокрема, з Грецією, яка невдоволена тим, що Македонія "позичила" назву для своєї країни в історичної грецької території.

ВідеоАнексія Криму та агресія Росії на Донбасі стали викликами для НАТО, - Меркель

Анексія Криму та агресія Росії на українському Сході стали викликами і для НАТО і Альянс має показати, що здатен ефективно захищатися. Так перед самітом НАТО заявляє очільниця Німеччини Ангела Меркель. Адже у Європі побоюються, що саме зараз Сполучені Штати можуть скоротити військову підтримку. Або взагалі поставити під сумнів принцип НАТО.

Анексія Криму та агресія Росії на Донбасі стали викликами для НАТО, - Меркель

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції