НАТО розробило план оборони Польщі від російської агресії

Глава оборонного відомства Польщі закликав поляків не боятися росіян - НАТО їх захистить. У Росії вже вимагають провести з цього приводу брифінг.

Міністр оборони Польщі Богдан Кліх заявив, що полякам не слід боятися російсько-білоруських військових навчань і сприймати ці країни як джерело агресії.

За словами Кліха, НАТО розробило план оборони Польщі на випадок вторгнення. Кліх зазначив, що ця інформація таємна, але після маневрів Росії та Білорусі проект став більш актуальним.

Коментуючи слова глави польського оборонного відомства, постійний представник Росії при НАТО Дмитро Рогозін зазначив, що "досі ніхто з польських міністрів офіційно не зізнавався в наявності подібних планів". "На злодієві і шапка горить", - додав він.

Також Рогозін висловив побажання, щоб польська сторона провела брифінг "щодо планів НАТО з віддзеркалення російської агресії проти Польщі або нехай дезавуюють слова балакучого міністра оборони Польщі".

Водночас польський депутат від партії "Право і справедливість" Антоні Мацеревич заявив, НАТО не розробляє нових оборонних планів, які стосуються цієї частини Європи.

На думку Мацаревича, Альянс недооцінює Польщу і ті погрози, які перед нею стоять. Депутат наголосив, що Кліх веде повністю провальну політику, а уряд не розробив довгострокової військової стратегії.

Нагадаємо, 18-29 вересня у західній Білорусі пройшли російсько-білоруські навчання "Захід-2009". У маневрах взяли участь близько 12,5 тисяч військовослужбовців обох країн, були задіяні 40 літаків і 200 одиниць бойової техніки.

Польські ЗІМ заявили, що під час навчань Росія відпрацювала ядерний удар по Польщі.

На початку листопада міністр закордонних справ Польщі написав листа генеральному секретарю НАТО, в якому висловив побоювання з приводу російсько-білоруських маневрів біля кордонів своєї держави.

Читайте також:

НАТО звинуватило Росію в порушенні міжнародних зобов'язань

Польща поскаржилася НАТО на Росію

Росія відпрацювала ядерний удар по Польщі

Польща візьме участь в альтернативній системі ПРО США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: