НАТО розвиває наступ на позиції талібів в Афганістані

Минулої ночі в боях у місті Марджа, опорному пункті талібів, було вбито 12 бойовиків.

Сили НАТО та афганські урядові війська третій день продовжують наступ на позиції талібів у провінції Гільменд на півдні Афганістану.

За повідомленням влади провінції, минулої ночі в боях у місті Марджа, опорному пункті талібів, було вбито 12 бойовиків.

За офіційними американськими даними, в ході операції було убито двох військових: американського морського піхотинця і британського солдата.

Нагадаємо, 9 лютого перші колони британських і американських військ оточили повіт, який, за їхніми словами, є центром виробництва наркотиків і опору заколотників, авіація почала бомбити його з повітря.

13 лютого розпочалася друга частина операції Моштарак, у якій з боку коаліції беруть участь близько 15 тисяч солдатів і офіцерів. 14 лютого головний оплот талібів - місто Марджа - здався майже без бою.

Як повідомлялося, під час наступу у результаті неточного влучення двох ракет НАТО загинули 12 мирних мешканців. Командувач коаліційними військами генерал Стенлі Маккрістал повідомив, що ракети було випущено по талібах, але вони відхилилися від цілі на 300 метрів і потрапили в житловий будинок. Він висловив глибоке співчуття у зв'язку зі смертю цивільних осіб.

Читайте також:

Під час операції НАТО в Афганістані загинули 12 мирних мешканців

Війська НАТО зламали опір талібів в Афганістані

Смертник у формі поліцейського підірвав американську базу в Афганістані

В Афганістані почалася наймасштабніша операція НАТО проти талібів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: