НАТО в Афганістані передає контроль над безпекою місцевій поліції

Передача влади почалася з провінції Баміан, куди на урочисту церемонію з Кабула прибули члени афганського уряду. З міркувань безпеки про церемонію не було оголошено наперед.

Сили НАТО в Афганістані почали процес передачі контролю над безпекою до рук місцевої поліції.

Передача влади почалася з центральної провінції Баміан, куди на урочисту церемонію з Кабула прибули члени афганського уряду і посли інших країн.

З міркувань безпеки про церемонію не було оголошено наперед, і вона не висвітлювалася по телебаченню.

Баміан вважається однією з найбезпечніших провінцій, проте місцеві жителі побоюються, що передача влади місцевій поліції приведе до посилення корупції і зниження рівня безпеки в регіоні.

15 липня США, які вносять основний внесок у діяльність міжнародної військової коаліції в Афганістані, почали виводити з країни перших солдатів. Перший контингент з 650 військових, які були розміщені на північний схід від Кабула, залишив країну, і не буде замінений іншим.

Наприкінці червня президент США Барак Обама оголосив про виведення з Афганістану третини американського контингенту до літа 2012 року. За словами американських урядовців, близько 800 американських військовослужбовців повинні залишити країну до кінця місяця, а 10 тис. - до кінця року.

У цілому дві третини міжнародних військ коаліції, розгорнених в Афганістані, складаються з американських військовослужбовців. Усього в цій країні перебувають 140 тис. іноземних військовослужбовців.

Читайте також:

Афганський військовий розстріляв солдатів НАТО

Афганські таліби стратили сімох саперів, відрізавши їм голови

Війни США за останні 10 років забрали життя 255 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: