НАТО використовує в Афганістані собак-парашутистів

У НАТО використовують собак-парашутистів. Вони разом з військовими здійснюють стрибки з літака, щоб вислідити та обеззброїти противника. Британська SAS активно використовує собак-десантників в Афганістані та Іраку.

У військових навчаннях НАТО Cold Response в Норвегії взяли участь собаки.

Вони стрибають разом з парашутистами з трикілометрової висоти. Чотирилапих "бійців" нерідко оснащують відеокамерами, привчають рухатися непомітно і нападати на тих, у кого є зброя, пише The Times.

"Собаки не відчувають зміни висоти, це їх не турбує. Їх більше хвилює шум двигунів, але, коли ми стрибаємо, це не має значення, і вони просто насолоджуються краєвидами", - стверджує дресирувальник.

Використання собак-парашутистів було вперше випробувано американськими загонами Delta. Вони привчили тварин під час стрибка дихати через кисневі маски.

Пізніше британська Спеціальна авіаційна служба (SAS) перейняла ці методи і придбала кілька натренованих в Америці собак для використання в Афганістані та Іраку.

За повідомленнями, дві з таких собак загинули під час військових операцій в Іраку. Тора і Скотті були вбиті в 2008 році, в той час, коли британські сили вели успішну кампанію зі знищення мереж "Аль-Каїди" в Багдаді. На честь тварин встановлено меморіал в штаб-квартирі SAS в Херефорді.

Читайте також:

За напади собак на людей, їх власників саджатимуть на 12 років

У Великобританії врятували собаку, що зірвався з висоти ста метрів

У Афганістані через рік після зникнення знайдений службовий пес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: