Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАТО виступили за розміщення миротворців на всій окупованій території Донбасу та кордоні з РФ

Таку вимогу України підтримують її західні союзники.

 НАТО підтримує ідею розташування миротворчої місії на всій території конфлікту на Донбасі, включно з непідконтрольною Україною ділянкою кордону з РФ.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Ми підтримуємо всі ідеї і пропозиції, що можуть допомогти втілити мінські домовленості, дотримуватися припинення вогню, відвести важкі озброєння», – додав він.

Зазначається, що вимога про роботу миротворчої місії ООН на всій окупованій території українського Донбасу, і в першу чергу на цій ділянці кордону з Росією, є обов’язковою умовою Києва до такої місії і західні партнери її підтримують.

Нагадаємо, підтримка світовою спільнотою резолюції про розміщення на Донбасі миротворців ООН не залишить шансів РФ ветувати її. Про це заявив президент України Петро Порошенко, - повідомляє Укрінформ із посиланням на CBC News. На його переконання, миротворці ООН на українсько-російському кордоні створили б умови для реінтеграції Донбасу

Раніше Порошенко звернувся до ООН з ініціативою розгорнути миротворчу місію на Донбасі. Українська сторона наполягає, що миротворці мають бути присутніми на всій окупованій території Донбасу, включно з українсько-російським державним кордоном. 

ВідеоРосія активно намагається просунути свій проект миротворчої місії, що узаконить окупацію Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції