НАТО візьме під контроль кордони Грузії

Таке рішення буле прийняте через підвищення військової агресії з боку Росії.

Країни-члени НАТО за допомогою місії ЄС у Грузії візьмуть під особливий контроль прикордонні з Росією і Північним Кавказом грузинські території.

У цьому запевнив лідерів грузинської опозиції спецпредставник генсека НАТО Роберт Сіммонс.

"На зустрічі (з Сіммонс) я підкреслив, що загроза нової військової агресії з боку Росії не те щоб зменшилася, а й підвищилася. Згадав також прийнятий нещодавно в Росії закон, який дозволяє російській владі захищати їх інтереси за кордоном. Сіммонса попросили, щоб країни-члени НАТО надали максимальну підтримку Грузії, щоб можна було здійснити превенції всього цього. Це для нас проблема безпеки", - заявив лідер грузинської партії ХДД Георгій Таргамадзе за підсумками зустрічі.

За його ж словами, Сіммонс підкреслив, що країни-члени НАТО візьмуть прикордонні з Росією і Північним Кавказом території під особливий контроль з допомогу МНЕС, щоб виключити вірогідність провокацій.

У суботу, 10 жовтня, екс-голова парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе заявила, що президент Грузії Михайло Саакашвілі знав, що у випадку атаки на Цхінвалі Росія введе свої війська до Грузії.

Читайте також:

Саакашвілі: Грузію чекають або НАТО, або роззброєння і капітуляція

США погодились озброїти Грузію для її вступу в НАТО

Схеффер: Україна і Грузія не готові до вступу в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: