НАТО визнано основною загрозою Росії

Росія визначилася зі своєю головною загрозою, заради боротьби з якою і приймалася нова воєнна доктрина.

Основну зовнішню загрозу для безпеки Росії найближчим часом представляє наближення військової інфраструктури НАТО до кордонів країни і підривання стратегічної стабільності.

Про це говориться в новій воєнній доктрині РФ, підписаної 5 лютого 2010 президентом Дмитром Медведєвим.

У документі відзначається посилення "військових небезпек на окремих напрямках" і "зниження ймовірності повномасштабної агресії". Серед інших зовнішніх загроз вказані розміщення іноземних військових контингентів на територіях суміжних держав і розгортання систем ПРО, що підриває паритет сил в ракетно-ядерній сфері.

До списку внутрішніх військових небезпек доктрина зараховує спроби державного перевороту, порушення територіальної цілісності і дезорганізацію роботи органів держвлади і об'єктів інформаційної інфраструктури.

Як військова загроза згадується створення незаконних збройних формувань на території Росії та її союзників, а також демонстрація з провокаційними цілями військової сили при проведенні маневрів на території сусідніх країн.

Як відомо, нова воєнна доктрина Росії розрахована на період до 2020 року. Попередній аналогічний документ був прийнятий у 2000 році. Основні положення доктрини були збережені, у тому числі можливість нанесення попереджувального ядерного удару в критичних ситуаціях і застосування ядерної зброї в локальних конфліктах.

Читайте також:

У Росії з'явилася нова воєнна доктрина

Третина росіян нічого не знає про НАТО

У Москві готують посилення бойового складу Чорноморського флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: