НАТО запевняє, що лівійці дякують за удари по Каддафі і пишуть "Thank you"

Генерал-лейтенант Шарль Бушар, який очолює операцію НАТО в Лівії, продемонстрував чорно-білі слайди, на яких на дорогах і дахах будинків видно написані слова подяки.

Командувач операцією "Об'єднаний захисник" в Лівії канадський генерал-лейтенант Шарль Бушар заявив, що лівійці в знак подяки військам НАТО пишуть "Thank you" ("спасибі") на дахах будинків, над якими пролітають військові літаки.

Генерал на брифінгу продемонстрував чорно-білі слайди, на яких чітко видно слова, нерівно написані білою фарбою. На одній з фотографій видно напис прямо на дорозі: TNX NATO. На його думку, громадяни Лівії висловлюють подяку за те, що сили альянсу завдають ударів по об'єктах Муаммара Каддафі.

"Лівійський народ представляє вищу владу Лівії, і це той сигнал, який ми отримуємо від нього", - наголосив Бушар.

За його словами, НАТО продовжить виконання мандата ООН із захисту цивільного населення Лівії від збройних сил Каддафі, поки не доб'ється трьох цілей: повного припинення атак режиму Каддафі на цивільне населення, повернення військових і напіввійськових формувань режиму на свої бази, безперешкодного доступу гуманітарної допомоги до всіх , хто потребує.

Бушар підкреслив,  щорежим Каддафі перебуває у все більшій ізоляції в країні, і населення вдячно НАТО за підрив військового потенціалу режиму.

Зазначимо, уряд Каддафі неодноразово повідомляв про загибель мирних жителів у результаті авіаударів літаків Альянсу. НАТО визнавало деякі з таких випадків.

Читайте також:

Уряд Лівії не визнає ордеру на арешт Каддафі

"Міжнародна амністія" не виявила фактів зґвалтувань жінок військами Каддафі

У Лівію відправили секретну групу для ліквідації Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: