НАТО засудила вибори в Південній Осетії

Слідом за ЕС та США свою невдоволеність парламентськими виборами у Південній Осетії висловив і Північноатлантичний альянс.

НАТО не визнає парламентські вибори в Південній Осетії, що відбулися 31 травня.

Про це йдеться у заяві генсека Північноатлантичного альянсу.

"Проведення подібного роду виборів не сприяє мирному і довгостроковому врегулюванню ситуації в Грузії", - заявив генсек НАТО.

За його словами, альянс знов проголошує про свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії в рамках міжнародно визнаних кордонів.

Також не визнали парламентських виборів в Південній Осетії США та Євросоюз. Як заявив представник держдепартаменту США Роберт Вуд, "США висловлюють стурбованість у зв'язку з рішенням провести 31 травня 2009 року так звані "вибори" в грузинському регіоні Південна Осетія, не визнають їх легітимність і результати".

На парламентських виборах в Південній Осетії перемогу отримала партія влади "Єдність", набравши 46,38%. Такі попередні дані привела ЦВК республіки після обробки протоколів зі всіх виборчих ділянок.

1 червня група з 11 міжнародних спостерігачів, що представляють Італію, Німеччину, Польщу і Росію, заявила про те, що ними було "відмічено відповідність законодавчої бази Республіки Південна Осетія необхідним демократичним міжнародним стандартам".

Росія визнала незалежність Південної Осетії і Абхазії в серпні 2008 року. Цьому рішенню передувала військова операція Грузії в Південній Осетії.

Читайте також:

США не визнали вибори у Південній Осетії

Євросоюз назвав вибори в Південній Осетії "незаконними"

На виборах у Південній Осетії перемогла проросійська "Єдність"

Більш ніж 90% південноосетинців стали громадянами Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: