НАТО змінило командувача коаліційних військ в Афганістані

Новий командуючий має намір змінити правила ведення бою. Він пообіцяв оцінювати успіхи сил коаліції не числом вбитих бойовиків. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Північноатлантичний Альянс в понеділок, 15 червня, призначив американського генерала Стенлі Маккрістала новим командувачем коаліційних військ в Афганістані

До цього займав пост головнокомандуючого генерал Девід Маккірнан, який був відправлений у відставку в травні.

Генерал Маккрістал, вступаючи на посаду, пообіцяв зменшити втрати серед мирних жителів, змінивши правила ведення бою. Виступаючи на початку червня в Конгресі США, він також пообіцяв оцінювати успіхи сил коаліції не числом вбитих бойовиків, а кількістю людей, огорожених від насильства. Крім того, генерал має намір ретельніше збирати розвіддані, щоб під американські бомбардування не потрапляло мирне населення.

До складу контингенту, яким буде командувати Стенлі Маккрістал, входять 56 тисяч американських солдатів і 32 тисячі військових з 41 країн НАТО. В останні тижні військові активізували боротьбу з бойовиками руху Талібан в провінції Гильменд, яка служить оплотом ісламістів і наркоторговців.

Нагадаємо, за даними командування міжнародних сил, з початку 2009 року кількість терактів і нападів в Афганістані збільшилося більш ніж на 50%. При цьому число актів насильства в країні досягло найвищого рівня з 2001 року, коли почалася операція міжнародної коаліції проти талібів.

Читайте також:

Скоєно замах на брата президента Афганістану

Командувача військ США в Афганістані відправили у відставку

Більше 100 мирних афганців загинули під американськими бомбами

Афганські бойовики підірвали школу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: