НАТО знову хоче відносин з Росією. З Україною – просто зустрічатись

Більшість країн-членів НАТО хочуть співпрацювати з Росією, глави МЗС НАТО міркують над цим питанням в Брюсселі.

Глави МЗС країн-членів НАТО в Брюсселі вирішили відновити відносини з Росією на найвищому рівні, офіційно про це оголосять 5 березня.

Як заявив неназваний висопокосадовець НАТО, було досягнуто принципової домовленості про відновлення контактів з Росією, повідомляє AFP.

Як відомо, повномасштабні відносини Росії з НАТО на найвищому рівні були розірвані після втручання Москви в грузино-південноосетинський конфлікт в серпні 2008 року. Альянс звинуватив Росію в агресії проти Грузії, однак Москва це категорично відкидала.

У грудні 2008 року ці відносини було відновлено на неформальному рівні.

Представники деяких держав на засіданні також висловилися за відновлення роботи ради Росія-НАТО. Раніше Великобританія, Франція, Німеччина, Італія, Норвегія та Іспанія заявляли, що санкції, введені проти Росії, є контрпродуктивними.

4 березня в Брюсселі відбудеться зустріч делегацій України та Грузії з главами МЗС країн-членів Альянсу. Головна задача цієї зустрічі – "зняти занепокоєність" Києва та Тбілісі, котрі воліють членства в НАТО.

Нагадаємо, представники України та Грузії чекають приєднання своїх країн до Плану дій щодо членства в НАТО. Однак Альянс щоразу відмовляє в приєднанні до ПДЧ, поступаючись тискові Росії.

Читайте також:

НАТО обіцяє "стимулювати" українську владу

Постпред РФ при НАТО: Україна приєднається до ПДЧ через 15-20 років

Україну не пустили в НАТО

НАТО хоче неформальної співпраці з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: