НАТО зупинило мінування порту Місураті

НАТО зупинило мінування Місураті та знешкодило міни.

Військові кораблі НАТО зупинили мінування порту Місураті, передає Agence France-Presse з посиланням на повідомлення альянсу.

Морські міни встановлювалися на відстані кількох кілометрів від берега на підступах до порту. Установка велася шляхом навмисного затоплення надувних човнів, на яких міни доставлялися на місце, пояснили в НАТО.

Раніше сили НАТО знешкодили три міни в порту Місураті. Адміністрацію порту попередили, що його закриття істотно ускладнить доставку гуманітарних вантажів у місто, взяте в облогу військами лівійського лідера Муаммара Каддафі. Щонайменше два судна вже не змогли зайти в порт.

У п'ятницю лівійська влада пригрозила топити кораблі з гуманітарною допомогою, що заходять у порт Місураті, вимагаючи, щоб доставка вантажів велася по землі під контролем армії. Пізніше було оголошено, що уряд взяв порт під контроль і не дозволить в нього заходити без узгодження.

Облога міста Місураті, жителі якого протистоять армії Каддафі, триває вже більше двох місяців, тому населення сильно залежить від гуманітарної допомоги, пояснює агентство. НАТО надає підтримку повстанцям. За оцінкою представників альянсу, саме завдяки гуманітарній підтримці урядовим військам поки не вдається захопити місто.

Читайте також:

Війська Каддафі вторглися на територію Тунісу

Авіація НАТО завдала 5 ударів по столиці Лівії

США виділили на допомогу лівійським повстанцям 25 млн дол.

Війська Каддафі обстріляли ракетами порт Місурати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: