НАТО звинуватило Росію в порушенні міжнародних зобов'язань

НАТО налякали спільні військові навчання Росії та Білорусі біля польського кордону. Тепер представники НАТО думають, як на все це реагувати.

НАТО виражає стурбованість у зв'язку з військовими навчаннями "Захід-2009", які нещодавно проводилися Росією і Білорусією .

Про це заявив у середу офіційний представник альянсу Джеймс Аппатурай.

За його словами, Рада НАТО на рівні послів 28 країн-членів альянсу на засіданні в Брюсселі в четвер, зокрема, висловив стурбованість масштабами навчань, які "стали найбільшими після закінчення "холодної війни", а також тим, що Росія не запросила на маневри спостерігачів, що НАТО розглядає як порушення "Віденських зобов'язань".

Крім того, Аппатурай повідомив, що союзники по НАТО висловили також занепокоєння щодо того, що сценарій російсько-білоруських відносин передбачав атаку на Росію з боку Заходу.

НАТО продовжить обговорення цих навчань і їх можливий вплив на відносини НАТО - Росія, які знаходяться на стадії поліпшення, повідомив Аппатурай.

Він не виключив, що альянс може вимагати додаткових роз'ясненнянь з приводу навчань від російської сторони.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Радослав Сікорський заявив 12 листопада, що хоче, щоб НАТО звернуло увагу на вересневі військові навчання Білорусії і Росії поблизу польського кордону.

Сікорський також повідомив, що написав про це в листі генеральному секретареві НАТО Андерсу Фог Расмуссену.

Читайте також:

Україна, Литва й Польща домовились про спільну участь в операціях НАТО

Українців не беруть до НАТО, бо вони усвідомлюють себе росіянами

Польща поскаржилася НАТО на Росію

Польща попросила в США захисту від російської агресії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: