Натовп забобонних індусок живцем спалив двох "чаклунів"

В Індії мешканки села запідозрили двох літніх чоловіків у відьомстві. Їх побили, зв'язали, облили гасом і ще живих спалили на кладовищі.

Більше 60 забобонних мешканок одного з індійських селищ живцем спалили на кладовищі двох літніх чоловіків, яких запідозрили у чаклунстві.

Вбивство сталося 15 вересня в окрузі Налгонда в штаті Андхра-Прадеш. У зв'язку зі злочином поліція заарештувала 62 людей, всі вони - жінки.

За даними правоохоронців, спалені чоловіки 65 і 70 років давно перебували "під підозрою" односельчанок.

Нещодавно жінки помітили їх на околиці села під час виконання якогось обряду, який видався індускам дивним. Незабаром у селі розбився на мотоциклі юнак. Після цього підозри односельців посилилися, мешканки села зібралися і вирішили вбити "чаклунів".

Натовп зловив чоловіків і відвів їх у безлюдне місце на околиці села. Там їх побили, зв'язали, облили гасом і ще живих спалили.

Подібні випадки - не рідкість у віддалених сільських районах Індії, де сильні забобони. Найчастіше жертвами таких вбивств стають баби-чаклунки. Щорічно в країні лінчують 150-200 самотніх жінок, яких підозрюють у наведенні порчі.

Читайте також:

Чоловік відрубав голову племінниці, щоб продати її на "шаманському ринку"

У Індії щорічно лінчують близько 200 "відьом"

Через 40 років Індія обжене Китай за чисельністю населення

В Індії шестеро робітників загинули, впавши у чан з кетчупом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: