Натовпи туристів з'їхалися на власні очі побачити затоплену Concordia

Дата публікації
Перегляди
2551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Натовпи туристів з'їхалися на власні очі побачити затоплену Concordia

Італійці з фото- і відеокамерами шукають найкращі ракурси, щоб зняти себе на тлі затопленого лайнера / Фото: AFP

Трагедія з Costa Concordia породила нову хвилю "темного туризму" - сотні людей з відеокамерами заполонили острів.

Туристи буквально заполонили невеликий італійський острів Джильо, біля берегів якого розбився круїзний лайнер Costa Concordia.

На острів, де проживає всього 800 людей, на цей вік-енд з'їхалися натовпи людей з усієї Італії. Серед них цілі сім'ї, часто з маленькими дітьми, та групи школярів.

Туристи фотографувалися на тлі лайнера, який лежить на боці біля прибережних скель, а потім заповнювали рибні ресторани в порту.

Дивіться ФОТО з місця катастрофи Costa Concordia

Місцеві мешканці вважають такий інтерес "нездоровим" і "жахливим".

Деякі з приїжджих, зі свого боку, запевняють, що хочуть стати свідками історичної події.

Данило Россі, який проїхав на Джильо разом з усією родиною, заявив, що "хоче побачити все на власні очі, бо не може отямитися від цієї жахливої ​​трагедії".

Озброївшись ручками, блокнотами і диктофонами, іноземні туристи кидаються із запитаннями до кожного журналіста, якого зустрічають на узбережжі.

"Я привезла сюди весь свій клас, щоб подивитися, що трапилося. Ми хочемо побачити готель, де переховувався капітан лайнера", - розповіла викладачка ліцею, яка привезла на острів групу своїх учнів.

Дістатися на Джильо стало по-справжньому складно, оскільки перевізники беруть за доставку на нього величезні гроші. А місцеве туристичне бюро завалили телефонними дзвінками потенційні туристи.

Круїзний лайнер Costa Concordia затонув біля берегів Джильо в ніч на 14 січня. На борту судна перебували понад 4200 людей, серед них близько 40 українців.

За попередніми даними, корабель підійшов занадто близько до берега і напоровся на риф.

В результаті катастрофи офіційно загиблими вважаються 13 людей, чиї тіла вже підняли на поверхню. Ще близько 20 значаться зниклими безвісти.

Зараз судно лежить на боці, однак у будь-який момент може зісковзнути зі скелі та остаточно затонути. Фахівці попереджають про небезпеку екологічної катастрофи, якщо з корабля почне витікати паливо.

Капітан судна Франческо Скеттіно перебуває під домашнім арештом. Його звинувачують в службовій недбалості, що призвела до затоплення корабля та смерті людей.

Натовпи туристів з'їхалися на власні очі побачити затоплену Concordia

Натовпи туристів з'їхалися на власні очі побачити затоплену Concordia

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація