Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навальний оголосив про масштабну акцію протесту в 20 російських містах

Опозиціонер заявляє, що підвищення пенсійного віку – справжній злочин з боку влади.

Російський опозиціонер Олексій Навальний оголосив про подання відповідних документів до міських адміністрацій для проведення 1 липня акцій протесту проти підвищення в країні пенсійного віку.

Про це він повідомив на своїх сторінках у соцмережах Instagram та Twitter.

"Вчора подано заявки на проведення акцій протесту 1 липня проти підвищення пенсійного віку в 20 містах країни. Приходьте на вулицю зараз, а інакше завтра ви не доживете до пенсії", - заявив Навальний.

За його словами, підвищення пенсійного віку з боку президента Росії Володимира Путіна та голови уряду Дмитра Медвєдєва – справжній злочин.

Поки що штаби Навального подали заявки на проведення акцій у 20 російських містах, серед яких Іжевськ, Краснодар, Красноярськ, Мурманськ, Хабаровськ та інші. Варто зазначити, що наразі в Росії триває Чемпіонат світу з футболу, а тому в містах проведення матчів діє особливий порядок узгодження акцій протесту з російською ФСБ. У тих містах прихильники Навального поки запити на проведення мітингів не подавали.

Також російські ЗМІ повідомили, що сьогодні, 19 червня, біля Держдуми було затримано голову московського відділення партії "Яблоко" Сергія Мітрохіна за одиночний пікет проти підвищення пенсійного віку.

Нагадаємо, російський уряд планує підвищити пенсійний вік у країні до 65 років для чоловіків та до 63 для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно. Поки що реалізація цього указу запланована з 1 січня 2019 року, однак росіяни зустріли таке рішення уряду масовим обуренням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції