Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навальний опублікував розслідування "Хто замовив Голунова" про співробітника ФСБ

У журналіста і Марата Медоєва був конфлікт, стверджує Навальний.

Російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував розслідування про підполковника ФСБ Марата Медоєва. За словами Навального, він міг замовити справу журналіста "Медузи" Івана Голунова.

Голунов готував матеріал, у якому згадував прізвища Медоєва і глави управління, генерал-полковника Олексія Дорофєєва. Саме з Медоєвим у Голунова був конфлікт, стверджує опозиційний політик.

"Перший факт про підполковника ФСБ Марата Медоєва сильно спрощує нам роботу. Він не просто чекіст, а нащадок чекістів. Його батько, Ігор Башеровіч Медоєв, служив, а ймовірно, і продовжує служити, у ФСБ", - каже він.

У розслідуванні Навальний повідомив, що Мадоєв має у власності нерухомість, яку оцінюють у сотні мільйонів рублів. Його батько власник 200-метрової квартири "в одному з найбільш елітних і найпомпезніших житлових комплексів Москви" - в "Італійському Кварталі" вартістю 200 мільйонів рублів. Крім того, родина має дві квартири по 100 квадратних метрів, кожна з яких вартує 30 мільйонів рублів.

Навальний також повідомив, що також у власності дружини Медоєва двоповерхова квартира площею 180 квадратних метрів за 80 мільйонів рублів. Крім того, родині належить нежитлове приміщення площею 948 квадратних метрів, яке здають в оренду за два мільйони рублів на місяць.

Родина також має автопарк. Він складається з шести мотоциклів, трьох Range Rover, двох Audi Q7, Porsche Cayenne, Lexus і трьох автомобілів Mercedes різних класів. За словами Навального, БМW Х5 підполковник Марат Медоєв в 2017 році продав Большакову Валерію. Саме людина з таким іменем працює начальником відділення в похоронному ГУП "Ритуал".

"Журналіст Голунов вважає, що підкидання йому наркотиків організував ФСБівець Медоєв, що кришує похоронну мафію. ФСБівцям Медоєв цієї самої "похоронної мафії", про яку Голунов готував розслідування, продає свій 6-річний БМВ. Чи можна після такого заперечувати наявність міцних неформальних зв'язків між ГУП "Ритуал" ("похоронної мафією") і підполковником ФСБ Медоєвим?" - констатує Навальний.

Нагадаємо, журналіст видання Meduza Іван Голунов був затриманий 6 червня в центрі Москви. Поліція стверджує, що у нього, а також в його квартирі були виявлені наркотики, які нібито призначалися для збуту. Сам Голунов провину заперечує і стверджує, що наркотики йому підкинули. Звинувачення в незаконному виробництві, збуті або пересиланні наркотичних засобів журналісту висунули 8 червня. У той же день Нікулінський районний суд Москви ухвалив рішення про його домашній арешт на два місяці. 

ВідеоОдразу три різні газети присвятили російському журналісту Голунову перші шпальти

Негативний результат показав аналіз зрізів нігтів та змив з долонь, що свідчить про те що Голунов не торкався заборонених речовин. Автору гучних розслідувань про корупцію у Росії закидають спробу збуту наркотиків. У суботу його відправили під домашній арешт. Сам журналіст твердить, що наркотики йому підкинули під час затримання.    

Одразу три різні газети присвятили російському журналісту Голунову перші шпальти

Залиште свій коментар

Вибір редакції