Навальний повністю прийшов до тями після отруєння — ЗМІ

Стан російського політика покращився.

Російський опозиціонер Олексій Навальний повністю прийшов до тями після отруєння "Новачком".

Про це 10 вересня одразу повідомляють The Insider, Bellingcat і Der Spiegel.

Видання пишуть, що Навальному навіть вдалося згадати події, які передували отруєнню, аж до того як він втратив свідомість від болю в туалеті літака.

Джерела розповіли, що одразу після покращення стану політика, в лікарні посилили охорону. Тепер нібито для зустрічі з Навальним необхідно подолати три кордони охорони. Вищий рівень безпеки (Червона загроза) було введено вчора саме після того, як стало ясно, що Навальний все пам’ятає, що робить його небезпечнішим.

Лікарі дозволили допускати до Навальному відвідувачів (раніше крім лікарів до нього пускали тільки дружину).

На думку лікарів, фізично Навальному вдасться відновитися як мінімум на 90%, а психічно він вже практично відновився.

Зокрема у "Шаріте" вважають, що опозиціонер вижив тільки завдяки швидкій реакції пілотів, які вирішили посадити літак в Омську, а також тому, що атропін він отримав ще в аеропорту.

Нагадаємо, 20 серпня Олексію Навальному стало зле в літаку на рейсі з Томська до Москви. Літак екстрено сів в Омську, а опозиціонер потрапив до реанімації у комі. Нині він перебуває на лікуванні в Німеччині. Стан здоров'я Олексія Навального покращився. Його вивели зі штучної коми, повідомили у німецькій клініці "Шаріте". Інформацію поширили у вигляді пресрелізу. Медики повідомили, що Навальний чує і реагує, коли до нього звертаються. Його будуть поступово відмикати від апарату штучної вентиляції легень. Однак довгострокові наслідки для здоров'я Навального не виключають. 

Відео Країни G7 вимагають притягнути винних за отруєння Навального до відповідальності

Притягнути винних за отруєння Навального до відповідальності вимагають від Кремля країни "Великої сімки". Представники G7 назвали використання хімічної отрути проти опозиціонера неприйнятним і нагадали Росії про її зобов'язання в межах Конвенції про заборону хімічної зброї. Рештки нервовопаралітичної речовини з сімейства "Новачок" в організмі Навального виявила спеціальна лабораторії збройних сил Німеччини. Після чого вони пообіцяли передати усю інформацію до Організації із заборони хімічної зброї.

Країни G7 вимагають притягнути винних за отруєння Навального до відповідальності

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів