Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навальний привітав росіян на тлі Кремля та закликав їх "почати нове життя"

Хоча опозиціонера й не допустили до виборів, він все одно звернувся до співвітчизників.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, якого не допустили до участі у виборах на пост президента РФ, що відбудуться вже у березні наступного року, опублікував своє новорічне звернення до усіх росіян майже водночас із Путіним.

Політик став на тлі намальованого крейдою Кремля та закликав росіян "почати нове життя від 1 січня".

"Товаришуйте з тими, хто вам подобається. Почніть нове життя від 1 січня. Або не розпочинайте, якщо у вас немає таких планів. Будьте самими собою, але залишайтеся гарними людьми, які чинять правильно та чесно у будь-якій ситуації. 2018 року, як і в будь-якому іншому, все залежить лише від нас самих ", - сказав він.

Також Навальний підсумував власні досягнення за 2017 рік.

"У мене цей рік був цікавим. Я провів його серед вас. Об'їздив всю країну, познайомився і потоваришував з величезною кількістю прекрасних і сміливих людей. Працював з прекрасною командою. Щось у нас вийшло, щось - ні. І 2018 року ми будемо намагатися краще ", - заявив Навальний.

Нагадаємо, раніше у Мережі опублікували відео з новорічним зверненням президента РФ Володимира Путіна. У своїй промові він жодного разу не сказав ані про політику, ані про економіку, ані про події 2017 року. Проте окремо привітав російських військових і тих, хто працює у новорічну ніч в транспорті та лікарнях. 

ВідеоПривітання з Новим роком від глядачів "Сніданку"

Сюрприз від наших глядачів! Ми просили вас надсилати ваші привітання і отримали чудові відео. Дивіться просто зараз. 

Привітання з Новим роком від глядачів "Сніданку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції