Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навальний розповів, як "вкрали" літак для дружини російського прем'єра Медведєва

Використання цього літака обходиться в десятки мільйонів рублів.

Дружина російського прем'єр-міністра Дмитра Медведєва Світлана користується літаком Bombardier Global Express 5000 за 50 мільйонів доларів, який отримала за корупційною схемою.

Про це йдеться в новому розслідуванні Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального "Ще одна дівчина. Ще один літак".

Як з’ясувалося, лайнер з бортовим номером M-SKSM передали у користування дружині Дмитра Медведєва так само, як і телеведучій Наілі Аскер-заде – про неї ФБК випустив розслідування раніше.

Як розповів Навальний, спочатку літак належав дочірній структурі ВТБ Лізингу, потім його продали офшору з Белізу If Company Limited, якому також належить літак Аскер-заде.

За інформацією ФБК, літак Медведєвої "просто не вилазить з Європи, тільки в цьому році він був там 39 разів".

За підрахунками, використання цього літака обходиться в десятки мільйонів рублів. При цьому сама Медведєва не працює і не має доходу, а великої зарплати її чоловіка – 800 тисяч рублів на місяць – "вистачить на оплату однієї години польоту літака Світлани Медведєвої".

"Так що, може, це банк ВТБ оплачує польоти дружини прем'єр-міністра, і це корупція. Або якийсь олігарх за нього платить. І це корупція. Або платить підконтрольний фонд, як ми це описували у фільмі "Він вам не Дімон". І це теж корупція ", - наголошує Навальний.

Після виходу розслідування Навальний повідомив, що йому зателефонувала керівниця пропагандистського телеканалу Russia Today Маргарита Симоньян. Вона каже, що представник каналу поставить Медведєву питання про літак дружини під час пресконференції прем'єра.

Раніше Фонд боротьби з корупцією російського опозиційного політика Олексія Навального оприлюднив розслідування щодо елітного житла, приватного літака та VIP-яхти телеведучої каналу "Россия 1" Наілі Аскер-заде, яку називають коханкою президента російського держбанку ВТБ Андрія Костіна. 

Пропагандистські російські ЗМІ оприлюднили, а потім видалили новини, в яких були згадки про розслідування Фонду боротьби з корупцією про майно телеведучої Наілі Аскер-заде.

Залиште свій коментар

Вибір редакції