Опозиційного блогера Навального звільнили після 15 діб арешту

Дата публікації
Перегляди
1193
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Опозиційного блогера Навального звільнили після 15 діб арешту

Навальний після звільнення дав імпровізовану прес-конференцію

Відомий блогер Олексій Навальний розповів, що провів 15 діб арешту з користю і здаватися не збирається.

У ніч на середу, 21 грудня, після 15 діб адміністративного арешту були звільнені відомий російський блогер Олексій Навальний і один з лідерів руху "Солідарність" Ілля Яшин.

Активістів, затриманих за непокору поліції на мітингу в центрі Москви 5 грудня, випустили в різних точках російської столиці. Звільненого Навального зустрічали десятки однодумців та журналістів, а трансляцію цієї події в Інтернеті дивилися кілька тисяч людей, передає BBC Russian.

"Ми сідали на ці 15 діб в одній країні, а вийшли в іншій. І я абсолютно впевнений, ми доб'ємося свого", - сказав Навальний біля воріт відділку.

За його словами, час арешту він провів з інтересом та користю - читав із сусідами по камері різні книги і навчився грати в нарди.

Навальний повідомив, що абсолютно не схильний засуджувати Бориса Нємцова за його неприємні висловлювання про діячів російської опозиції. Він зауважив, що, якби хтось оприлюднив його телефонні розмови, то ображених було б набагато більше.

Він запевнив, що опозиціонери виходитимуть на вулиці доти, поки не будуть виконані їхні вимоги: "реєстрація партій, вибори для всіх, перевибори на тих ділянках, де відбувалися фальсифікації".

На думку Навального, арештами опозиціонерів влада лише посилює протестну активність.

Він також закликав опозицію на президентських виборах 4 березня підтримати голосування за будь-якого кандидата - окрім Володимира Путіна.

Ілля Яшин, за словами його адвоката, був випущений з відділення поліції у Північне Тушино. Його також зустрічали блогери, журналісти та Борис Нємцов.

"Всі ці 15 діб я стежив за тим, що відбувається в Москві. Ми бачили фотографії з Болотної (площі), і нам було дуже приємно. Умови утримання були типовими для цього місця", - сказав Яшин.

За його словами, перше, що він планує зробити, - виспатися.

Представники опозиції зараз ведуть підготовку до масового мітингу у Москві 24 грудня, в якому, як очікується, візьмуть участь і Навальний з Яшиним. Влада міста дозволила проведення акції на проспекті Сахарова за кількістю учасників до 50 тисяч.

Читайте також:

Медведєв процитував у Twitter матюки про опозицію

Скандал в Росії: оприлюднені розмови Нємцова, де він криє матом опозицію

Мітинг за чесні вибори у Москві зібрав 100 тисяч людей (фото, відео)

Рунет відповів Путіну фотожабами і "революцією гон...ів"

Наступна публікація