Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навчання російських військових в Білорусі можуть стати "троянським конем" - генерал НАТО

Союзники будуть пильно стежити за військової технікою.

Союзники США в Східній Європі та Україна стурбовані тим, що російські військові навчання у вересні можуть бути "троянським конем", за допомогою якого РФ завезе до Білорусі військову техніку.

Про це заявив генерал-лейтенант Бен Ходжес, який очолює сили армії США в Європі в інтерв'ю Reuters.

Росія намагалася заспокоїти НАТО, що військові будуть дотримуватися відповідних міжнародних меж, але офіційні особи НАТО та США залишаються настороженими з приводу масштабів навчань.

Союзники будуть пильно стежити за військовою технікою, яка буде завезена до Білорусі, зазначив Ходжес.

Відео На вулицях Мінська люди протестують проти спільних із Росією військових навчань

Як зауважили в агентстві, в НАТО нервують тому, що під час минулих великомасштабних російських навчань використовувалися ракети дальнього радіуса дії та безпілотні літальні апарати. Такі тактики пізніше були застосовані під час анексії Криму, для підтримки сепаратистів на сході України та у втручанні в Сирію, говорять дипломати НАТО.

У НАТО вважають, що у російських навчаннях може бути задіяно понад 100 000 військовослужбовців. А також може відбутися навчання з ядерної зброї.

Росія заявила, що буде запрошувати спостерігачів, якщо кількість солдатів на таких заходах перевищить 13 000 людей.

Ходжес тим часом зауважив, що єдиним додатковим заходом на час проведення цих військових навчань буде відправка 120 десантників до країн Балтії.

Навчання "Захід 2017" відбудуться в Білорусі від 14 до 20 вересня. Для перекидання військових Москві знадобиться 4126 вагонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції