Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навчити вчителів користуватися зброєю: у Білому домі представили програму боротьби зі стріляниною в школах

Для вирішення питань безпеки в американських школах створюється спеціальна комісія.

Білий дім представив комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки в школах; зокрема, пропонується навчати вчителів користуватися вогнепальною зброєю.

Про це пише The Hill.

Для цього мін'юст США повинен забезпечити взаємодію між школами та правоохоронними органами у всіх штатах. Навчання вчителів та шкільного персоналу буде проходити на добровільній основі, зазначили в адміністрації. Крім цього, пропонується залучати в сферу освіти колишніх військових.

Білий дім також закликав законодавців наділити повноваженнями поліцію превентивно вилучати зброю у осіб, які представляють небезпеку для себе і оточуючих.

Фотогалерея Во время стрельбы в Техасе погибли три поколения одной семьи, в том числе беременная женщина и младенец (2 фото)

Для вирішення питань безпеки в американських школах створюється спеціальна комісія.

ВідеоПоліція Каліфорнії затримала підлітка, який погрожував влаштувати стрілянину у школі

Вдома у 17-річного школяра копи знайшли дві штурмових гвинтівки та 90 магазинів до них. Одна з гвинтівок належить 28-річному брату школяра, тоді, як інша - незареєстрована. Тим часом, у США не вщухають протести школярів проти зброї, спричинені найкривавішою за 6 років стріляниною у школі у Флориді.  

Поліція Каліфорнії затримала підлітка, який погрожував влаштувати стрілянину у школі

Нагадаємо, щонайменше 17 людей загинули в результаті стрілянини в середній школі Stoneman Douglas High School міста Паркленд (штат Флорида). Стрілець перед нападом одягнув протигаз і приніс з собою димові шашки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції