Перейти до змісту
"Навіть думати про це не хочу": міністр оборони РФ спростував можливість збройного зіткнення армій України та Росії

Шойгу також розповів про своє українське коріння.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що "навіть не хоче думати" про можливість військового зіткнення армій РФ та України.

Про це він повідомив в інтерв’ю "Московському комсомольцю".

Журналіст запитав міністра про те, що в Україні часто лунають думки щодо "тріумфального в’їзду до Москви на танковій броні", після чого уточнив про можливість прямого воєнного зіткнення між арміями України та Росії.

"Навіть думати про це не хочу. Маю велику надію, що в українського народу і в української влади вистачить волі, сил і можливостей остудити ті гарячі голови, які закликають до подібної дурості і божевільного сюжету. Колись "екстремістів" в  Україні все одно доведеться зупиняти. Шкода тільки, що це не було зроблено раніше", - відповів Шойгу.

Він також розповів про своє українське коріння, а також висловив сподівання, що стосунки між країнами у майбутньому покращаться.

"Але повернуся до вашого запитання. Українці - братський народ. Мої родичі за лінією мами - з України. Там похований мій дід. У Велику Вітчизняну мама пережила там окупацію. З України мамині брати пішли на фронт. І, до речі, хрещений я був в 5-річному віці в одному з храмів міста Стаханов Луганської області. І я абсолютно переконаний, що з українським народом ми будемо жити в мирі і добросусідстві. Час для цього, я впевнений, прийде", - підкреслив російський міністр оборони.

Нагадаємо, у серпні 2018 року міністр оборони Росії Сергій Шойгу порадив своїй німецькій колезі Урсулі фон дер Ляєн "запитати у своїх дідусів", як це - діяти щодо РФ "з позиції сили". Він також зазначив, що після всього того, що Німеччина зробила в Росії, вона ще років 200 не повинна говорити нічого подібного.

Відео Міноборони РФ без переговорів виселило кілька родин з власних осель у кримському місті Сімеїз

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин