Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Навпроти Кремля відновили меморіал Нємцову після його знесення владою Москви

Волонтери, які відновлювали імпровізований меморіал, заявили, що деякі перехожі навіть не знають, кого вбили на цьому місці

У Москві волонтери відновили народний меморіал загиблому російському опозиціонеру Борису Нємцову, який напередодні "зачистила" влада російської столиці. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на заяву одного із волонтерів.

Видання відзначає, що ввечері 9 травня, волонтери відновили меморіал Нємцову навпроти Кремля.

"У три години ночі з 8 на 9 травня меморіал "зачистили". Все було, як завжди. Всі викидають, але ми відновлюємо. І завжди будемо відновлювати. Цього разу взялися за роботу о восьмій вечора. Тюльпани у нас в різні боки нахилилися – як салют на День Перемоги", - розповів волонтер Андрій Маргульов.

Він також зазначив, що деякі із перехожих навіть не знають, кому присвячений меморіал та кого вбили.

Нагадаємо, у ніч на 9 травня влада Москви прибрала імпровізований меморіал російському опозиціонеру Борису Нємцову, якого застрелили біля Кремля в 2015 році. У цей же час на Москворецькому мосту затримали двох активістів, які чергували біля меморіалу. Активістів відпустили вже вранці. Співробітники російської бюджетної установи "Гормост" прибрали з моста квіти і портрети Нємцова.  Наразі російська влада ситуації не коментувала.

Народний меморіал на Москворецькому мосту організували відразу після вбивства Бориса Нємцова в ніч на 28 лютого 2015 року. Із того часу його неодноразово зносять, а активістів, що чергують на мосту, затримують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції