Найбагатша людина планети Джеф Безос офіційно розлучився. Його дружина отримає $38,3 млрд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На цей момент статки глави Amazon оцінюється в $159,5 млрд.

Глава компанії Amazon Джефф Безос після 25 років шлюбу офіційно розлучився зі своєю дружиною Маккензі. Про плани розірвати шлюб пара заявила ще в січні.

Як повідомляє Bloomberg, відповідну постанову підписав суддя округу Кінг в штаті Вашингтон.

В рамках шлюборозлучного процесу, нагадує агентство, на ім'я своєї ексдружини Безос повинен буде переписати близько 19,7 млн ​​акцій Amazon.com Inc.

В цілому цей пакет, як зазначає Bloomberg, еквівалентний чотирьохвідсоткової частці в компанії, яка на цей момент оцінюється в $38,3 млрд.

Цього капіталу, продовжує агентство, вже досить, щоб помістити Маккензі на 22-е місце в рейтингу Bloomberg Billionaires Index, в який входять 500 найбагатших людей світу.

Джеф Безос
Associated Press
Джефф Безос та Маккензі

Безос при цьому зберігає в компанії 12-процентну частку на суму $114,8 млрд, що дозволяє йому залишатися найбагатшою людиною в світі.

В іншому, зауважує агентство, про умови розлучення в судових документах йдеться дуже мало. Раніше цього тижня пара склала план щодо виховання дітей (у Безоса четверо дітей – троє рідних синів і прийомна донька – ред.).

Свої частки в Washington Post і компанії з дослідження космосу Blue Origin (також належать Безосу) Маккензі вирішила залишити колишньому чоловікові.

Також в травні вона пообіцяла пожертвувати більше половини свого майна на доброчинність. Безос цю ідею згодом похвалив. Згідно з оцінками Forbes, нині статки глави Amazon оцінюється в $159,5 млрд.

Відео Рекордне розлучення: дружина Джеффа Безоса отримає 35 млрд компенсації

Найбагатша пара у світі розлучилась. Макензі та Джеффрі Безоси -власники інтернет-магазину, чиї статки  оцінюють в 107 мільярдів доларів. Після розлучення Макензі отримала від свого чоловіка 35 мільярдів доларів компенсації. Куди тепер вона збирається витратити ці кошти - дивіться у сюжеті.

Рекордне розлучення: дружина Джеффа Безоса отримає 35 млрд компенсації

Залиште свій коментар

Вибір редакції