Найбагатша людина в історії Джефф Безос розповів, як  ухвалюються найкращі бізнес-рішення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засновник онлайн-ритейлера Amazon ухвалює рішення серцем та душею.

Засновник інтернет-компанії Amazon Джефф Безос, який вважається найбагатшою людиною в історіїї людства (статок американця оцінюється у 112 млрд доларів), розповів, яким чином він ухвалював свої найкращі бізнес-рішення. 

Про це він розповів, виступаючи в четвер, 13 вересня, в економічному клубі Вашингтона, пише Business Insider.

"Всі мої найкращі рішення в бізнесі та в житті були зроблені з серцем, інтуїцією, не аналізом. Якщо ви можете ухвалити рішення проаналізувавши все, ви повинні це зробити. Але в житті з'ясовується, що ваші найважливіші рішення завжди ухвалюються за допомогою інстинкту та інтуїції", - поділився досвідом мільярдер.

Розповідаючи про успіх Amazon, Безос зазначив, що його наріжним каменем є якісне обслуговування клієнтів.

Наразі Amazon нараховує близько півмільона співробітників, втім, Безос зазначає, що він добре пам'ятає часи, коли в компанії працювали лише десять осіб. "Вам мабуть важко згадати, хлопці, але для мене це було як учора, я самостійно відвозив пакунки до поштового відділення", - поділився він спогадами.

Нагадаємо, Джефф Безос, творець онлайн-ритейлера Amazon, став найбагатшою людиною в історії людства.

ВідеоІнтернет-компанія Amazon відкрила незвичайний лісовий офіс

У Сіетлі, штат Вашингтон збудували приміщення вартістю чотири мільярди доларів, всередині розміщено рослини з півсотні країн світу. Всередині офісу постійно підтримується вологість у 60 відсотків, аби створити атмосферу лісу. Офісні приміщення прикрашають сорок тисяч рослин. Керівництво компанії сподівається, що така робоча атмосфера підвищить продуктивність працівників і дозволить їм розвивати нові ідеї.

Інтернет-компанія Amazon відкрила незвичайний лісовий офіс

Залиште свій коментар

Вибір редакції