Найбагатший магнат Ізраїлю знайдений мертвим після міжнародного скандалу

Відомий ізраїльський мільярдер і судноплавний магнат Семмі Офер знайдений мертвим у власному будинку.

Після тривалої важкої хвороби у віці 89 років помер ізраїльський мільярдер Семмі Офер. Бізнесмен помер у своїй тель-авівській квартирі.

Останнім часом Офер опинився в центрі міжнародного скандалу. Американці звинуватили його родину у торгівлі нафтою в обхід санкцій ООН.

У повідомленні про смерть мільярдера і мецената державне радіо Ізраїлю відзначило його заслуги перед єврейською державою. Але при цьому було згадано і те, що імена братів Офер протягом останнього тижня згадувалися в зв'язку у зв'язку з гучним скандалом: судна їх компанії заходили в порти Ірану, що призвело до включення владою США цієї компанії в "чорний список".

Американці звинуватили їх у торгівлі нафтою з країною арабського світу в обхід санкцій ООН. Брати заперечували всі порушення.

Семмі Офер був найбагатшою людиною Ізраїлю і володів торговим флотом, що складається з понад 90 суден, а також нерухомістю в Лондоні і Тель-Авіві. Офіційним місцем проживання ізраїльтянина було Монако.

Статок Офера оцінюється в 10,3 млрд доларів, у рейтингу журналу Forbes він займав 79-е місце серед найбагатших людей світу. Семмі Офер був власником однієї з найбільших у світі приватних колекцій Марка Шагала.

Заповіт Офера поки не опубліковано, яким чином розподіляться між родичами його мільярди, невідомо. Поліція поки ніяк не коментує подію.

Офер народився 22 лютого 1922 року в Румунії. Коли дитині було два роки, сім'я перебралася до Палестини і поселилася в Хайфі. Після закінчення школи Семмі влаштувався на роботу розсильним в торговельну морську компанію.

Після початку Другої світової війни юнак завербувався в британський королівський військово-морський флот, брав участь у бойових діях. Після проголошення держави Ізраїль, у 1948-му, воював у складі ізраїльського Морського корпусу.

Після закінчення першої арабо-ізраїльської війни Самі Офер став експедитором в Eastern Conglomerate, а в 1950-му купив своє перше судно. Саме морське транспортування комерційних вантажів на багато років стало його основним бізнесом.

В останні роки життя Самі Офер активно займався філантропією, жертвуючи кошти для некомерційних і суспільно значущих проектів в Ізраїлі, Великобританії і США. Основні спадкоємці Самі Офера: молодший брат Юлі і сини Ейяль та Ідан.

Читайте також:

У Швейцарії заарештували рахунки фірми Березовського

Російські олігархи масово скуповують бункери в очікуванні кінця світу

В Європі Україну визнали найкращим прикладом олігархічної країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: