Найбільша поразка уряду від 1920-х: у британському парламенті подали клопотання про вотум недовіри Мей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідер опозиції вважає голосування щодо "Брекзиту" "вироком" для уряду.

Лідер Лейбористської партії Джеремі Корбін подав клопотання щодо голосування про вотум недовіри до уряду Терези Мей.

Лідер опозиції у британському парламенті заявляє, що провальне голосування щодо "Брекзиту" є найбільшою поразкою для уряду від 1920-х років, передає ВВС.

Після двох років переговорів з Євросоюзом цей вирок є "абсолютно вирішальним", сказав Корбін.

"Ніяка угода не повинна бути знята з розгляду, треба забезпечити постійний митний союз, гарантувати права і захист людей", - сказав лідер лейбористів, додавши, що прем'єр-міністр "закрила двері для діалогу".

Корбін зазначив, що дебати щодо недовіри до уряду Мей розпочнуться вже 16 січня.

У Демократичній юніоністській партії вже заявили, що підтримають Мей під час голосування щодо вотуму недовіри до її уряду, повідомляє Sky News.

Нагадаємо, 15 січня Палата громад парламенту Великої Британії проголосувала проти угоди про вихід з Євросоюзу, який було запропоновано урядом прем'єр-міністра Терези Мей. Проти проголосували 432 парламентарія, за - 202. Ухвалення угоди потребувало щонайменше 318 голосів. 

Наразі уряд має протягом трьох днів запропонувати інший варіант угоди. Серед інших можливих варіантів - отримання від Євросоюзу відтермінування для того, аби розробити нові домовленості або вихід країни з ЄС без будь-яких умов.

Після голосування Тереза Мей пообіцяла до понеділка представити план подальших дій щодо Brexit, якщо парламент як і раніше має довіру до уряду Британії. 

ВідеоДоля Brexit: чи проголосує Велика Британія за процедуру виходу, узгоджену з ЄС

Велика Британія готується до історичного голосування, яке змушує нервувати політиків і бізнесменів всієї Європи. Сьогодні парламент країни має затвердити або відкинути остаточну процедуру виходу з Європейського союзу, узгоджену з Брюсселем. 

Доля Brexit: чи проголосує Велика Британія за процедуру виходу, узгоджену з ЄС

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції