"Найбільша теорія змови": у Берліні під час антикоронавірусного мітингу постраждали 18 поліцейських

Мітингувальники, які зібралися на протесті, вважають коронавірус теорією змови.

У столиці Німеччини Берліні під час протесту проти обмежувальних заходів через поширення COVID-19 постраждали 18 правоохоронців. Трьох з них довелося шпиталізувати. 

Про це повідомила пресслужба берлінської поліції у Twitter. 

За оцінками поліції, на акції протесту 1 серпня зібралося близько 20 тисяч осіб. Водночас організатори заявляють про те, що на протест вийшли більше мільйона осіб. Їхньою вимогою було скасування усіх протиепідемічних заходів, запроваджених урядом Німеччини. Серед закликів протестувальників звучало гасло: "Найбільша теорія змови - пандемія корони".

Протестувальники не дотримувалися дистанції та відмовлялися вдягати захисні маски. Через це поліція була змушена розігнати мітинг. Спочатку копи через гучномовці закликали людей розійтися через те, що вони порушують карантин. У відповідь лунали фрази: "Ми залишаємось" і "Свобода". 

Після того, як правоохоронці вивели зі сцени кількох організаторів, між ними та протестувальниками зав'язалися сутички. 

Поліція Берліну відкрила провадження проти організатора акції за порушення карантинних правил.

Зазначимо, що протест відбувся на тлі зростання випадків інфікувань COVID-19 у Німеччині. За даними Інституту імені Роберта Коха, у ФРН за останню добу підтвердили 955 нових випадків. Водночас ще на початку липня за добу фіксували переважно до 500 випадків. 

Нагадаємо, що жителі Німеччини від суботи, 1 серпня, під час повернення з інших країн можуть добровільно пройти безкоштовний тест на коронавірус протягом 72 годин після прибуття. 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів