Найбільший спалах в Європі: в Італії від коронавірусу померло вже 34 людини, понад 1600 захворіли

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Карантин охопив 100 000 людей.

В Італії станом на 2 березня до 34 зросла кількість жертв від китайського коронавірусу, ще 1694 людини захворіли.

Як повідомляє CNN, у неділю, 1 березня, Італія повідомила про збільшення на 50% випадків інфікування COVID-19 порівняно з попереднім днем.

Зазначається, що під карантин на півночі Італії, де епіцентр коронавірусу, потрапило 100 000 людей.

Влади країн Європи вживають запобіжні заходи для запобігання розповсюдження хвороби. Так, у Парижі закрили Лувр, у Мілані оперний театр Ла Скала, скасовано багато масових заходів у тому числі і спортивних.

У Франції чиновник порадив утриматися від давньої французької традиції - поцілунку в щоки.

Станом на ранок понеділка, 2-го березня, у світі на новий коронавірус Covid-19 заразилися вже понад 88,9 тисячі людей. Недуга забрала 3044 життя. Водночас, побороти хворобу змогли понад 44,8 тисяч пацієнтів. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції