Найбільший страйк десятиріччя. Майже всі потяги у Франції скасували через масові мітинги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Французи вийшли на вулиці через пенсійну реформу.

У Франції 8 грудня скасували більшість залізничних рейсів через загальнонаціональний страйк проти запропонованої урядом пенсійної реформи.

Про це повідомляє Національне товариство залізниць (SNCF) у Twitter.

Через страйк скасували три з п'яти міжнародних рейсів Eurostar і два з трьох поїздів Thalys, які курсують між Францією та Швейцарією, Іспанією, Італією, Німеччиною.

Окрім цього не курсуватимуть п'ять з шести високошвидкісних поїздів, курсуватиме лише одна з шести приміських електричок та два з 10 регіональних поїздів.

Нагадаємо вже протягом кількох днів загальнонаціональний страйк об'єднав представників різних професій: вчителів, водіїв, лікарів, медиків і поліцейських. Невдоволені запропонованими президентом змінами до пенсійної реформи, люди почали виходити на вулиці. Із гаслами, стягами та транспарантами люди крокують центральними вулицями міст.

Відео Парижани влаштували найбільший страйк за президентства Макрона

Лувр відкриється з запізненням, Ейфелева вежа просить відкласти візит, бо у Франції сьогодні відбувається загальний страйк. Країна протестує проти пенсійної реформи Макрона. Порушення в роботі автобусних та залізничних маршрутів, скасування третини авіарейсів, зупинка більшої частини паризького метро - це лише частина заходів, що відбудуться сьогодні.  

Парижани влаштували найбільший страйк за президентства Макрона

Залиште свій коментар

Вибір редакції