Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ніколи не приховував". Російський пропагандист Брильов підтвердив наявність у нього громадянства Великої Британії

За його словами, це ніколи не було таємницею.

Ведучий російського пропагандистського телеканалу "Росія 1" Сергій Брильов зізнався, що має громадянство Великої Британії, а також володіє нерухомістю у Лондоні. Він наголосив, що ніколи цього не приховував.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Наявність у мене спочатку британського виду на проживання, а згодом й другого громадянства - це факт, який чудово відомий моїм роботодавцям. Коли з'явилося відповідне законодавство, я, як водиться, поінформував про це тодішню ФМС (Федеральну міграційну службу)", - написав він.

Брильов зазначив, що не є держслужбовцем, тому ніякого законодавства він таким чином не порушував. "Співробітник ФДУП [Федерального державного унітарного підприємства] - не держслужбовець. Тобто, ніяких законів я не порушив. До того ж, за характером роботи, доступу до держтаємниць у мене немає", - додав він.

За словами Брильова, його дружина не має громадянства Великої Британії.

Подтвердились мои опасения: расследовательские таланты Алексея Навального сильно преувеличены. Зачем расследовать то,...

Опубликовано Sergey Brilev Вторник, 27 ноября 2018 г.

Нагадаємо, 22 листопада в розслідуванні Фонду боротьби з корупцією, опублікованому на Youtube-каналі російського опозиціонера Олексія Навального, йшлося про те, що один з головних путінських пропагандистів є підданим Великої Британії. Його ім'я і прізвище знайшли в списках виборців в лондонському районі Ноттінг-Хілл. Там же зареєстрована його дружина Ірина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції