Найнапруженіший перехідний період у США: Байдена оголосили переможцем виборів, але Трамп не здається
Від наступного понеділка Байдена допустять на брифінг розвідки.

У Сполучених Штатах триває найнапруженіший перехідний період в сучасній історії: хоча законодавці штатів і чиновники у Вашингтоні уже офіційно визнали Джо Байдена переможцем, але Дональд Трамп не здається.
Про останні події із США розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 26 листопада.
До Дня подяки чинний і новообраний президенти підготувалися по-різному. Трамп, крім традиційної індички, помилував ще й генерала Флінна, свого колишнього радника з національної безпеки, який потрапив до в'язниці через брехню ФБР про спілкування з росіянами.
"Маю велику честь оголосити, що повністю помилував генерала Майкла Флінна. Вітаю генерала Флінна і його чудову родину. Я знаю, тепер у вас буде справді фантастичний День подяки", - наголосив Трамп.
Флінн підтримував Трампа від самого початку його попередньої президентської кампанії, але не став повідомляти, що спілкувався з російським послом, вмовляючи того не вводити проти Америки нові санкції. Таким чиноим він хотів полегшити Трампу перехідний період, і, обіцяючи, що нова адміністрація співпрацюватиме з Кремлем краще.
Тепер усі починають чекати на помилування ще одного соратника Трампа - колишнього голову його штабу, добре знайомого українцям Пола Манафорта.
Відео Трамп помилував ексрадника з нацбезпеки, який брехав про зв'язки з РФ
У Сполучених Штатах триває найнапруженіший перехідний період в сучасній історії: хоча законодавці штатів і чиновники у Вашингтоні уже офіційно визнали Джо Байдена переможцем, Дональд Трамп не здається. Він все ще чинний президент і напередодні одного з найбільших американських свят року - Дня Подяки - вчергове продемонстрував: прощатися з ним зарано. ТСН розкаже подробиці.

Тим часом хоч результати виборів у одному з ключових для перемоги Байдена штатів Пенсильванії вже офіційно підбили, але сенатори-республіканці штату зібралися в одному з готелів на слухання, присвячені перемозі Трампа і махінаціям на виборах. Там виступав особистий юрист Трампа Руді Джуліані, а сам президент ненадовго доєднався телефоном. "Ми виграли. Ми виграли з великим відривом", - сказав він.
Незважаючи на паралельну реальність Дональда Трампа, Джо Байден, за якого проголосувало понад 80 мільйонів американців, а це найбільше за всю історію президентських виборів у країні, звернувся до народу із закликом до єднання. "Я знаю, що країна знесилена від боротьби, але пам'ятаймо: ми боремося з вірусом, а не один з одним", - сказав новообраний президент.
Від наступного понеділка Байдена вже допустять на брифінг розвідки, бо за процедурою переходу влади в Америці новообраних президентів знайомлять зі справами заздалегідь. Він уже почав називати ключових посадовців своєї адміністрації. До слова, серед них представники старої команди Байдена - це держсекретар Тоні Блінкен, чий прадід родом із Києва, та радник з національної безпеки Джейк Саліван. Обидва з чіткою антиросійською позицією.
Кремль, до речі, досі утримується від формальних поздоровлень новообраного американського президента з перемогою, заявивши два дні тому, що це іще зарано.