Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Найненависнішу людину США" запроторили до в'язниці на сім років

Його визнали винним у шахрайстві з цінними паперами.

Американського бізнесмена Мартіна Шкрелі, відомого як "найненависніша людина США", засудили до семи років позбавлення волі і штрафу у розмірі 75 тисяч доларів. Його визнали винним у шахрайстві з цінними паперами.

Про це повідомляє Reuters.

Вирок американського окружного судді Кійо Мацумото у федеральному суді в Брукліні, Нью-Йорк, був меншим за 15 років, на якому наполягали прокурори, але набагато довшим, ніж 12-18 місяців, якого просили адвокати Шкрелі.

Сам бізнесмен у суді ніяк не відреагував на вирок.

34-річний Мартін Шкрелі народився у родині албанських мігрантів у Брукліні. Він отримав прізвисько "найненависніша людина США" у 2015 році, коли викупив права на рідкісний препарат Daraprim (піриметамін) і підняв на нього ціну з 13,5 до 750 доларів за таблетку. Ці ліки використовуються для лікування ВІЛ-інфікованих та онкохворих людей.

Суд визнав Шкрелі винним у шахрайстві з цінними паперами для своїх двох фондів.  Він підроблював документи фондів, щоб приховати втрату усіх активів і не залишитися без інвесторів.

Мартін Шкрелі перебуває у в'язниці з вересня 2017 року після того, як він порушив умови звільнення під заставу у 5 млн доларів: ексцентричний бізнесмен пообіцяв дати 5 тисяч доларів тому, хто принесе йому пасмо волосся колишнього кандидата у президенти США Гілларі Клінтон.

Нагадаємо, у Німеччині до позбавлення волі строком від двох до семи років засудили дев'ятьох членів злочинного угруповання. Їх визнали винними в створенні системи координованої підробки рахунків за надані з догляду за хворими послуги. Загальна сума збитків унаслідок злочинної діяльності з 2008-го по вересень 2016 року становить не менше 4,7 мільйона євро. Самі засудженні - п'ятеро чоловіків та четверо жінок - переважно вихідці з Росії та України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції