Найнижчий за десятиріччя: в РФ рекордно обвалився рейтинг "Єдиної Росії"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За партію влади проголосував би лише 31% росіян.

В РФ рейтинг партії "Єдина Росія" знизився до найнижчого рівня від 2007 року.

Про це свідчать результати опитування Фонду "Громадська думка".

Так, якби вибори до Держдуми відбулися найближчими вихідними, за партію влади проголосував би лише 31% росіян. Рейтинг "Єдиної Росії" безперервно падає від березня 2018 року, коли відбулися вибори президента РФ, і відтоді впав на 20%.

Натомість рейтинги КПРФ і ЛДПР зросли – за них проголосували б 14% опитаних.

Окрім цього, якби найближчими вихідними відбулись вибори президента Росії, за Володимира Путіна проголосували б менше половини росіян - 45%.

Нагадаємо, у серпні проголосувати за партію влади були готові 33% росіян, а в червні рейтинг "Єдиної Росії" тримався на рівні 45%. Він почав різко знижуватися після того, як лідер партії, прем'єр-міністр Дмитро Медведєв оголосив про підвищення пенсійного віку і збільшення ПДВ.

ВідеоТаємниці приходу Путіна до влади. У США розсекретили телефонні розмови Єльцина з Клінтоном

Стенограми виклали на сайті президентської бібліотеки. Зокрема у 1999-му році, за тиждень до призначення Путіна прем’єром Росії, Єльцин пояснює, чому саме його обрав своїм наступником. Каже, начебто довго вивчав різні кандидатури, утім привабила його біографія саме Путіна, бо той - мовляв - непохитний, сильний та здатен тримати усе під контролем. Й зазначив, що зробить усе можливе, аби він став наступним президентом. 

Таємниці приходу Путіна до влади. У США розсекретили телефонні розмови Єльцина з Клінтоном

Залиште свій коментар

Вибір редакції