Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Найнижчий за останні 5 років: рейтинг Путіна стрімко скотився буквально за тиждень

Схвалення діяльності президента та уряду РФ знизилось після заяв про пенсійну реформу

Рейтинг президента Росії Володимира Путіна за тиждень - від 10 до 17 червня - знизився з 62% до 54%.

Про це повідомляє Фонд "Громадська думка".

Наразі, за ​​даними Фонду, він перебуває на найнижчому рівні від 2013 року. Цей рейтинг визначається за допомогою відповіді на запитання "Уявіть собі, що в наступну неділю знову відбудуться вибори президента РФ. Скажіть, будь ласка, за кого з кандидатів ви б проголосували?".

Разом з тим, згідно з інформацією ВЦВГД, рівень схвалення діяльності Путіна впав з 77% 10 червня до 72% 17 червня. Це визначається за допомогою питання "Ви в цілому схвалюєте чи не схвалюєте діяльність президента?". Також центр вивчення громадської думки зафіксував зниження рівня схвалення роботи прем'єр-міністра і уряду. 

На думку керівника практики політичного аналізу і консультування ВЦВГД Михайла Мамонова, на зниження рейтингу вплинуло зростання цін на бензин і заяви про пенсійну реформу, передає РБК.

Нагадаємо, уряд Росії планує підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно.

ВідеоПорошенко телефоном обговорив з Путіним звільнення політв'язнів

У телефонній розмові вони обговорили якнайшвидше звільнення українців і стан здоров'я бранців, які оголосили голодування. Президенти домовились про те, що найближчим часом уповноважені з прав людини обох країн провідають ув'язнених. І вже найближчим часом Людмила Денисова відвідає українських політв'язнів, які перебувають в Росії та на окупованих територіях.

Порошенко телефоном обговорив з Путіним звільнення політв'язнів

Залиште свій коментар

Вибір редакції