Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

14 мільйонів людей втратили домівки.

Потужний циклон Амфан тероризує Індію та Бангладеш, він вириває дерева із корінням та зносить покрівлі будинків і змивав мости за лічені секунди.

Йдеться в ТСН.12.00.

Амфанн називають найпотужнішим циклоном, який коли-небудь був  зафіксований у Бенгальській затоці . Руйнівна стихія вже забрала життя 15 людей, а близько 14 млн залишаються без електропостачання. Потужні зливи та рвучкий вітер до 180 км за год зносять усе на своєму шляху. Деякі дамби не витримували ще до приходу піку стихій. Затопило сотні доріг, стоять у воді і перші поверхи помешкань. З перебоями працює мобільний звязок.

Місцеві кажуть, буревієм налякані більше, аніж пандемією коронавірусу. Сотні тисяч людей нині залишаються у тимчасових притулках. Влада намагається всіх забезпечити засобами індивідуального захисту і просить тримати дистанцію, аби не сталося спалаху вірусу.

Синоптики ж тим часом застерігають - у найближчі дні стихія регіон не полишить.

Відео Потужний циклон "Амфан" в Індії та Бангладеш забрав життя 15 людей

Зриває дерева із корінням та зносить покрівлі будинків за лічені секунди. Потужний циклон "Амфан" тероризує Індію та Бангладеш. Руйнівна стихія вже забрала життя 15 людей, а близько 14 млн залишаються без електропостачання. Місцеві кажуть, буревієм налякані більше, аніж пандемією коронавірусу.  

Потужний циклон "Амфан" в Індії та Бангладеш забрав життя 15 людей

А в  американському штаті Мічиган 20 травня прорвало дві дамби на річці Тіттабавасі. У зв'язку з цим щонайменше 10 тисяч жителів Мідленд змушені евакуюватись, оскільки місто ризикує опинитись під триметровим шаром води. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції