Найуспішніша бізнес-леді Великобританії виявилася зіркою секс-шопів

Сувора моралістка відмовилася нагороджувати власницю компанії з виробництва сексуальної білизни та сексуальних іграшок.

Престижна британська премія в галузі приватного підприємництва цього року дісталася 30-річній брюнетці Емілі Бенделл. Оборот її компанії в минулому році збільшився на 150%. Однак під час церемонії нагородження відбувся конфуз, на який звернули увагу багато британських ЗМІ.

На церемонії вручення престижних премій в області приватного підприємництва нагороджувати переможницю повинна була член парламенту від партії консерваторів Енн Віддекомб. 63-річна жінка-політик ніколи не приховувала, що дотримується суворої моралі, не має супутника життя. А після того, як на питання про секс, вона лише фиркнула у відповідь і сказала, що "це та річ, про яку вона зовсім не сумує", в ЗМІ її стали називати "синьою панчохою".

Відкривши конверт з ім'ям переможниці, Енн Віддекомб запросила на сцену творця бренду BlueBella.

Перед тим, як Емілі Бенделл піднялася на сцену, глядачам показали невеликий документальний фільм, що розповідає про цю успішну бізнес-вумен. З нього ведуча церемонії дізналася, що фірма BlueBella спеціалізується на створенні сексуальної нижньої білизни для жінок, а також продажу сексуальних іграшок.

Видання Daily Mail уїдливо помічає, що не випадково Енн Віддекомб ніколи не чула про BlueBella, адже нічим з асортименту цієї фірми не користуються на своїх партійних конференціях.

Журналісти відзначають, що під час показу фільму на сцені було помітно заметушіння. Енн Віддекомб перекинулася кількома словами зі своїм напарником, а потім передала йому кубок, який той вручив переможниці.

Пізніше політик сказала, що всім відомо її ставлення до секс-шопів, тому було б дивним, якби вона нагороджувала Емілі Бенделл.

Читайте також:

В США криза спричинила бум на секс-іграшки серед жінок

Голландський секс-шоп присвятив серію презервативів Папі Римському

Західна преса: сексуальна революція в Росії провалилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: