Найвідоміший у Таїланді пляж Майя Бей буде закритий для туристів ще два роки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екологи хочуть відновити екосистему бухти після масового напливу туристів.

Найвідоміший у Таїланді пляж у бухті Майя Бей буде закритий для туристів принаймні ще два роки.

Про це директор Департаменту національних парків Таїланду (NPD) Сонтам Суксаванг розповів CNN.

За його словами, цей час необхідний для забезпечення відновлення природних ресурсів бухти.

Майя Бей закрита для відвідування з червня 2018 року в рамках програми омолодження, спрямованої на відродження зруйнованих коралів у бухті. Відтоді сюди пересадили близько 10 тисяч коралів, але їм потрібен час, щоб вирости.

ВідеоЧерез наплив туристів на популярний пляж Майя постраждало 80% коралів

У Таїланді знову закрили популярний серед мандрівників пляж Майя, щоб уберегти екосистему узбережжя. На мальовничий острів Пхі-Пхі-Лей лише торік приїздили два мільйони туристів. Славу цьому казковому пляжу зі скелями приніс фільм "Пляж" із Леонардо Ді Капріо. Через нищівні збитки природі пляж буде недоступний для туристів на невизначений строк. 

Через наплив туристів на популярний пляж Майя постраждало 80% коралів

Окрім того, каже Суксаванг, тайські чиновники потребують більше часу, щоб розширити можливості для відвідування острова, де розташована бухта.

"Це зробить його більш зручним для туристів і в той же час допоможе нам зберегти умови екосистеми", - каже Суксаванг.

За його словами, Майя Бей планують відкрити для туристів у червні 2021 року, але заборону на відвідування бухти можуть подовжити, якщо відновлення природних ресурсів буде йти не за планом.

"Нам потрібно більше часу, щоб дозволити природі повністю відновитися. Наша команда буде переглядати ситуацію кожні три місяці", – сказав директор NPD.

Бухта Майя Бей стала відомою та популярною серед туристів після виходу у 2000 році фільму "Пляж" із Леонардо ДіКапріо. У середньому бухту відвідували близько 5 тисяч туристів на день.

ВідеоПопулярний у Таїланді пляж Майя закрили, аби вберегти екосистему узбережжя

У Таїланді знову закрили популярний серед українських мандрівників пляж Майя - аби вберегти екосистему узбережжя. На мальовничий острів Пхі-Пхі-Ле лише минулоріч приїздило два мільйони туристів. Легендарну славу цьому казковому пляжу зі скелями приніс фільм "Пляж" із Леонардо Ді Капріо. 

Популярний у Таїланді пляж Майя закрили, аби вберегти екосистему узбережжя

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції